دوره دکترای تخصصی پژوهشی ( PhD by Research )

 

دوره دکترای تخصصی پژوهشی (Ph.D by Research) يکي از بالاترين مقاطع تحصيلي آموزش عالي است که به اعطای مدرک دکتری تخصصی پژوهشی ( Ph.D by Research ) می انجامد. اين دوره مجموعه‌ای هماهنگ از فعالیت پژوهشی و آموزشی است که هدف آن تربیت متخصصيني است که با آشنايي با روش‌های پیشرفته تحقیق و دستیابی به جدیدترین مبانی پژوهشی در زمینه ی بیماریهای عفونی بتوانند گامي در جهت توسعه پايدار، گسترش مرزهاي دانش و ارتقا سطح علمي دانشگاههاي کشور بردارند.

محور اصلي فعاليتهاي دوره دکتراي تخصصي پژوهشي مرکز تحقیقات میکروب شناسی بالینی استاد البرزی کسب دانش و مهارت از طريق پژوهش هدفمند و نوآوري در يکی از رشته های باکتری شناسی ، ویروس شناسی، قارچی شناسی و ایمنی شناسی است. دراولین فراخوان پذیرش دانشجویان دکترای تخصصی پژوهشی (PhD by Research) در سال 1390 تعداد 4 نفر پذیرش شدند که زیر نظر اساتید در رشته های ویروش شناسی، باکتری شناسی و ایمنی شناسی دوره خود را آغاز نموده اند و در سال 1391 یک نفر دانشجوی دکترای تخصصی پژوهشی در زمینه قارچ شناسی به جمع دانشجویان اضافه شد.

لازم به ذکر این مرکز نسبت به درخواست  اساتید در سالهای آینده طبق فراخوان جهت پذیرش دانشجویان  جدید اقدام خواهد نمود. اطلاعات بيشتر را مي توانيد در صفحه "معرفي دوره" بخوانيد.

- دانشجویان دوره دکترای تخصصی پژوهشی

 

 


 


کارگاه ها و همایش ها
 
 
 

کارگاه های آتیآئین نامه ها و فرم ها
پیوند های مفید


نظام نوين اطلاعات پژوهش هاي پزشكي ايران (نوپا)

علم سنجي اعضاي هيئت علمي

معرفي مجلات نامعتبر و جعلي

شاخص جدید ضریب تاثیر مجلات 2017